W "roli" pieska Kochasza (Puni) wystąpiły dwa różne Yorki. Czemu? - ponieważ po ciężkim dniu na planie jeden z psów miał dosyć i odmówił współpracy.

Kręcąc sceny Wigilli został użyty sztuczny śnieg. Zima niedopisała, a scenarzyści byli nieugięci...

Aktualnosci

2 marzec 2009,

 

Serial "Ja wam pokażę" na DVD

W sprzedaży pojawił się 2 tomowy zestaw płyt DVD z serialem "Ja wam pokażę". Pierwszy tom zawiera odcinki 1 do 6, drugi 7 do 13. Dodatkowo każdy odcinek można odtworzyć z polskimi napisami - funkcja dla niesłyszących.

 

 

 


Youtube

Jak widać filmiki z serialu "Ja wam pokażę", można znaleźć także na stronie portalu Youtube. Filmy i materiały z planu obejrzało już ponad 588 000 internautów.

 

Jesteś fanem serialu - zostaw po sobie ślad!!!


Free Guestmap from Bravenet.comFani z sieci

Dzień po dniu odwiedzają naszą stronę fani serialu. Szukają tekstu piosenki, dodatkowych materiałów filmowych oraz fotosów ... Najczęściej zaglądają do nas mieszkańcy województwa mazowieckiego i śląskiego.

 

3 czerwca 2008,

Dzielnica Łacińska Movie producent serialu "Ja wam pokażę" otrzymał z TVP1 zamówienie na następne transze serialu. Na przełomie sierpnia i września rozpoczną się zdjęcia do następnej części ekranizacji opartej na cyklu książek Katarzyny Grocholi - „Żaby i Anioły”. Autorami scenariusza będą Katarzyna Grochola i Tomasz Kępski. W roli Judyty ponownie wystąpi Edyta Jungowska, której partnerować będą znani z pierwszej części aktorzy: Radosław Krzyżowski, Tomasz Sapryk, Tomasz Wlaziński, Agnieszka Włodarczyk oraz Andrzej Grabowski i Paweł Królikowski. Wystąpią również Aleksandra Konieczna wraz ze swym serialowym mężem Waldemarem Błaszczykiem. W rolę Matki i Ojca jak za każdym razem wcielą się Marta Lipińska i Krzysztof Kowalewski. Planowana emisja w TVP1, wiosna 2009.

Reżyserem kontynuacji serialu zostanie znany z takich tytułów jak „Symetria” i „Palimpsest” Konrad Niewolski. Producenci liczą, że młody utalentowany reżyser spełni oczekiwania widzów i wykorzysta wszystkie atuty zawarte w bestselerowych książkach Katarzyny Grocholi. W następnych częściach ”Ja wam pokażę” zostaną wykorzystane wątki kolejnych dwóch książek.

Dodatkowo na potrzeby fabuły zostanie wprowadzonych kilka nowych atrakcyjnych wątków, które między innymi zwiększą dawkę humoru.

Jak wynika z badań AGB NMR, serial „Ja wam pokażę” emitowany przez stację TVP1 jesienią zeszłego roku oglądało średnio 3.28 mln widzów.

Biuro prasowe serialu

 

20 luty 2008, Nasi goście

Naszą stronę odwiedzają nie tylko widzowie z Polski. Są wśród nich oprócz mieszkańców Unii Europejskiej widzowie z: Chin, USA, Kanady, Brazylii, Kolumbii, a nawet Kataru i Nepalu!3 stycznia 2008, "Ja wam pokażę" na TV Polonii

Od grudnia na antenie TV Polonia, w każdą sobotę o 20:10 można oglądać serial "Ja wam pokażę". Serdecznie zapraszamy wszystkich przed telewizory.5 grudnia 2007, Pierwszy ranking polskich aktorów serialowych

Na ramach miesięcznika FILM został opublikowany ranking polskich aktorów serialowych. Dziennikarze i krytycy filmowi oceniali produkcje, które pojawiły się w jesiennej ramówce. Wśród aktorek najwyższą punktację otrzymały Joanna Trzepiecińska ("Rodzina zastępcza", 9 punktów) oraz Edyta Jungowska ("Ja wam pokażę!", 7 punktów). Skala ocen wynosiła 1 do 10 punktów.

"Obsadzenie Jungowskiej w tej roli było strzałem w dziesiątkę. Jungowska bije na głowę poprzednie Judyty: Grażynę Wolszczak, a nawet Danutę Stenkę. Przegrywa tylko w starciu z oryginałem: Bridget Jones, czy raczej jej odtwórczynią Renee Zellweger. Do tej klasy komizmu kobiety na skraju załamania nerwowgo brakuje polskiej wersji sporo. Przede wszytskim błyskotliwego scenariusza. Jungowska tyle, ile mogła pokazała" - piesze Karolina Pasternak.

Zdaniem Konrada Zarębskiego "Jeśli Judyta to polska Bridget Jones, aktorka ją kreująca zostaje rodzimą Renee Zellweger. Jungowska fizycznie najbliższa angielskiemu wzorcowi, musi stawiać czoło Stence i Wolszczak, które tę rolę też kreowały. Sęk w tym, że pozbawiona wsparcia reżysera, zamienia się z inteligentnej felietonistki w babsko, które nie daje sobie rady z mężczyznami widzącymi w niej spełnienie marzeń. Cóż, miłość bywa ślepa, ale do tego stopnia?"

 

Źródło: Miesięcznik "Film", grudzień (12) 2007

 

4 grudnia 2007, Remis w finałach

Z badań TNS OBOP wynika, że finałowy odcinek serialu „Ja wam pokażę” emitowany przez stację TVP1 w niedzielnym prime-time, miał oglądalność na poziomie 3,891 widzów. Z 24 proc. udziałem w rynku przegrał jedynie z finałem „You can dance” – stacja TVN, który zgromadził przed telewizorami 3,965 widzów (25 proc udziałów w rynku).

Źródło: „Raport dzienny z elektronicznego pomiaru widowni telewizyjnej”, grupa: wszyscy 4+ (Z Gośćmi); Niedziela 02.12.2007 r.

 

20 listopada 2007

Zapraszamy na forum ifilm.pl, wątek "Ja wam pokażę"

WEJDZ

 

6 listopada 2007

Ruszyła (nie) oficjalna strona serialu "Ja wam pokażę". W związku z licznymi komentarzami internautów, że potrzebna jest www, gdzie można znaleźć pełniejsze informacje - biuro prasowe postanowiło spełnić oczekiwania fanów.

Na stronie będzie można znależć pełną fotograficzną dokumnetację ze zdjęc, także fotosy z poza planu. Odnaleźć streszczenia z ostatanich odcinków, jak i również przeczytać niepublikowane nigdzie indziej wywiady z odtwórcami głównych ról. Specjalną niespodzianką będą tzw. "multimedia", w których umieścimy sceny, które nie weszły do serialu jak i te, które cieszyły się według Was największa popularnościa.

 

2 września 2007

„Ja wam pokażę" to nowy serial TVP1, ekranizacja bestsellerowej książki Katarzyny Grocholi według scenariusza autorki. Pełną zaskakujących zwrotów historię życia uczuciowego i zawodowego serialowej Judyty widzowie mogą śledzić w każdą niedzielę o godzinie 20:20 w TVP1. W roli głównej Edyta Jungowska.

Wielbicielki książek Katarzyny Grocholi doczekały się serialu, w którym każda kobieta odnajdzie cząstkę siebie. Zawirowania w życiu rodzinnym, kłopoty uczuciowe, problemy w pracy - kto tego nie zna? Dzięki wrodzonemu optymizmowi serialowa Judyta pokonuje bariery stojące na drodze do szczęścia. Gdy wszystko wskazuje na to, że historia zakończy się bajkowym „.. i żyli długo i szczęśliwie", następuje niespodziewany zwrot akcji.

Prócz opartego na bestsellerowej powieści, pełnego niespodzianek scenariusza, atutem serialu jest doskonała obsada. Obok Edyty Jungowskiej zobaczymy Radosława Krzyżowskiego w roli Adama, Tomasza Sapryka w roli Eksia, a także Martę Lipińską, Krzysztofa Kowalewskiego, Andrzeja Grabowskiego, Pawła Królikowskiego, Hannę Śleszyńską, Agnieszkę Włodarczyk i wielu innych. Reżyserem serialu jest Denis Delić.

Serialowi towarzyszy nastrojowa, wpadająca w ucho muzyka Grzegorza Daronia a przede wszystkim polska wersja przeboju „In a matter of speaking" amerykańskiego zespołu „Tuxedomoon" w wykonaniu Edyty Jungowskiej.

 

 

 projekt i realizacja: nexis.pl & visionproject.pl